Jakie kamienie naturalne na depresję? 0
Jakie kamienie naturalne na depresję?

Jakie kamienie na depresję?

Jakie kamienie są najlepsze na depresję? Biżuteria z jakich kamieni naturalnych wzmacniają naszą psychikę? Jakie kamienie nosić blisko ciała, aby odpędzić smutek, melancholię, negatywne myśli i depresję?

Biżuteria z jakich kamieni naturalnych przyniesie nam poprawę nastroju?

Niepokój, smutek, obniżona energia życiowa. Coraz częściej doświadczamy tych uczuć. Codzienny stres, gonitwa, natłok informacji, przejściowe lub stałe trudności mogą potęgować te odczucia. Do tego okres jesienno-zimowy nie doładowuje nas słonecznymi dniami i wszystko wydaje się ponure w naszym życiu. Jeżeli tak się czujesz, to proponujemy Ci pomoc w poprawie nastroju! Czy wiesz, że kamienie naturalne mogą poprawić nasze samopoczucie i sprawić, że poczujemy się lepiej?

 

Biżuteria z cytrynów – kamieni szczęścia i sukcesu

Na naszej liście kamieni na depresję pierwsze miejsce zajmuje cytryn. Żółty kamień kupców, pieniędzy i sukcesu w biznesie, o działaniu antydepresyjnym. Noś biżuterię z cytrynem i ciesz się życiem! Nazwa cytryn pochodzi od słonecznego koloru tego kamienia.

Cytryn już w starożytny Rzymie chronił swojego właściciela przed złymi myślami i niepowodzeniem.

Ten kamień naturalny obdarza nas słonecznym światłem, jest jak promień nadziei na dobre jutro. Ma w sobie leczniczą moc słońca, którą roziskrza nasze pochmurne dni. Biżuteria z cytrynów dodaje nam pozytywnej energii do działania.

Biżuteria z cytrynów 

Jako talizman sukcesu i szczęścia polecamy bransoletkę z cytrynów Talisman.

Biżuteria z ametystów – kamieni harmonii i czystości

Ametyst jest jednym z najmocniejszych kamieni zapewniających równowagę emocjonalną oraz łagodzących stres. Przywraca harmonię, spokój i relaks w naszym życiu. Ma zbawienny wpływ na nasz sen, dzięki czemu nasz organizm może się zregenerować, aby mieć siłę do stawienia czoła codziennym wyzwaniom.  

Ametyst zwany jest też kamieniem czystości, pomaga w walce z uzależnieniami. Ma także działanie detoksykujące organizm. Polecany jest dla osób chcących wyjść z uzależnień.

Ten fioletowy kamień eliminuje wściekłość, niepokój i strach, niepokój. Pomaga pogodzić się ze stratą i łagodzi żal i smutek. Noś biżuterię z ametystów i zachowaj równowagę umysłową, emocjonalną i fizyczną.

Biżuteria z fioletowych kamieni ametystu 

Noś blisko ciała na przykład pierścionek z ametystów z perłą czy pierścionek z ametystów i kryształu.

Biżuteria z malachitów – zielonych kamieni nadziei

Zielony to kolor nadziei, a królewska zieleń malachitu przyniesie Ci spokój i równowagę. Pozwoli z optymizmem spojrzeć na świat. Biżuteria z malachitów polecana jest osobom, które mają łagodne zaburzenia nastroju. Zielony, butelkowy kolor tego kamienia przynosi ukojenie, uspokaja emocje. Malachit pochłania także złą energię, a osoby noszące biżuterię z malachitem chroni przed niebezpieczeństwem.

Biżuteria z malachitów 

Na zdjęciu modelka nosi biżuterię z malachitów:

- bransoletkę malachit z perłami

- naszyjnik malachit i perły

- pierścionek z malachitem

Biżuteria ze spineli – kamieni odnowy

Spinel to SPA dla naszej duszy i ciała, to kamień odnowy, rewitalizacji, który podnosi poziom naszej życiowej energii. Biżuteria ze spineli wzmacnia naszą witalność oraz wydajność organizmu, polecana jest dla osób powracających do zdrowia, czy w trakcie rekonwalescencji.

Spinel to także kamień nowej nadziei i dążenia do celu. Inspiruje do zastanowienia się, przepracowania tematów, postrzegania problemów z innej strony. A przy tym wzmacnia nasze pozytywne cechy charakteru, dodaje nam wytrwałości w dążeniu do realizacji naszych celów.

 

Biżuteria z tygrysiego oka – kamieni szczęścia

Tygrysie oko to kamień naturalny, który pomaga odczuwać szczęście z życiu. Słoneczne promyki migoczą do nas, przynosząc nam optymizm i wiarę we własne możliwości. Tygrysie oko uwalnia nas od niepokojów, czyści głowę i wzmacnia pewność siebie i wewnętrzny spokój.

Biżuteria z tygrysiego oka dedykowana jest także dla osób, które chcą odnieść sukces zawodowy i marzą o niezależności finansowej. Wiadomo – łatwiej jest się cieszyć życiem nie musząc dbać o pieniądze.

Uwierz we własne możliwości, przełam lęki i bądź jak tygrys!

Biżuteria z tygrysiego oka

Modelka nosi na prawej ręce bransoletkę Classic tygrysie oko oraz bransoletkę z turmalinów i tygrysiego oka. Na lewej ręce ma bransoletkę z cytrynów i bransoletkę z czarnego turmalinu.

 

Biżuteria z lapis lazuli – kamienia harmonii

Lapis lazuli to niebiański kamień mądrości duchowej. Idealny dla osób medytujących, pozwala zajrzeć w głąb siebie i znaleźć harmonię między sercem a rozumem. Jego głęboki niebieski kolor rozświetlony drobinkami pirytu sprowadza na nas spokój – to tak, jakbyśmy patrzyli się nocą na rozgwieżdżone niebo. Otacza nas harmonia, odpuszcza stres i wszelki niepokój. Lapis lazuli wycisza nasz układ nerwowy, łagodzi objawy stresu jak bezsenność, nerwowość czy wszelkie napięcia. Eliminuje także negatywne emocje.

Biżuteria z lapis lazuli dedykowana jest osobom, które występują publicznie – wzmacnia czystość myśli, przynosi jasność umysłu i dodaje odwagi.

Biżuteria z lapis lazuli

Modelka ma kolczyki z lapis lazuli, naszyjnik z bryłkami z lapis lazuli, bransoletkę Talisman z lapis lazuli oraz pierścionki.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl